پذیرش تولید سفارشی

بازدید: 681

سفارش پذیری

تابلو فرش عبارت از فرش تصویری است. پرتره ها، چهره ها، تصاویر و عکس های  مورد نظر می توانند در قالب تابلو فرش دستباف بافته شده و  در داخل قابی نفیس و زیبا بر روی  دیوارها در مقابل دیدگان قرار گیرند و زینت بخش محل زندگی و کار با طرح و تصویر مورد علاقه  بوده و یا تداعی کننده خاطره ای ماندگار برای سالهای طولانی با توجه به قدمت و ماندگاری تابلو فرس دستباف  باشند.

در همین راستا تولیدی تابلو فرش مجیدی آمادگی دارد تا سفارش  انواع مدلها, عکسها یا تصاویر سفارشی را  بویژه هنر دوستانی که دوست دارند عکس و تصاویر شخصی, خانوادگی و خاطره انگیز خود را بر روی تابلو فرش ماندگار سازند دریافت نموده و آنها در قالب دستباف با تضمین کیفیت و ارائه برنامه زمان بندی  با توجه اندازه و کم کار و پر کار بودن مدل مورد نظر تقدیم  نماید.  

 بهمین منظور  علاقمندان می توانند  درخواست خود را از طریق قسمت "ارتباط با ما" در وب سایت تابلو فرش مجیدی (www.majidifarsh.com)، ترجیحا با ارسال تصویر/مدل مورد نظر به آدرس ایمیل info@majidifarsh.com    ارسال کنند.

 لازم بذکر است که هر چقدر تصویر ارسالی از وضوح و رزولوشون بالایی برخوردار باشد محصول تولید شده از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار خواهد شد.  بعلاوه هر چقدر تعداد مدل درخواستی از مدل سفارشی بیشتر باشد به همان اندازه هزینه سفارش بافت نیز کمتر خواهد بود.

بازخوردها