راهنمای خرید

بازدید: 739

راهنمای خرید

تابلو فرش های دستباف موجود در وب سایت تابلو فرش مجیدی  (majidifarsh.com) جهت عرضه به همه  هم میهنان عزیز و هنر دوست به دو قسمت بشرح زیر تقسیم می شوند:

1- تابلو فرش های نفیس و با کیفیت تولید کنندگان  و هنرمندان بنام  تابلو فرش شهر سردرود ، پایتخت تابلو فرش جهان

2- تابلو فرشهای فاخر مجیدی

هر کدام از محصولات فوق در دو قسمت اصلی در وب ساین بصورت زیر نمایش داده می شوند:

الف- فروشگاه آنلاین تابلو فرش دستباف وب

بمنظور ارائه  تنوع زیادی از طرحها و نقش های تابلو فرش های دستباف نفیس برای جلب رضایت سلیقه های بیشتر،  تولیدی  تابلو فرش مجیدی به لطف ارتباط و شناختی که از  هنرمندان و تولید کنندگان برتر شهر سردرود  دارد تابلو فرشهای تولید شده توسط این عزیزان را درقسمت "فروشگاه آنلاین تابلو فرش دستباف "  وب سایت که از منوی بالای وب سایت  قابل دسترسی ومشاهده است قرار داده و عرضه می کند.

همچنین بمنظور صرفه جویی در وقت و سهولت انتخاب، قسمت  طبقه بندی و موضوعی تابلو فرشهای دستباف عرضه شده در دسته بندی های مشخصی در زیر اسلاید بزرگ بالای صفحه وب سایت قرار داده شده اند که  با کلیک بر روی هر کدام از این بخش ها  می توان وارد  صفحه مورد نظر که حاوی محصولات آن نوع دسته بندی هست شده و نسیت به خرید تابلو فرش مورد نظر اقدام کرد. .

جهت خرید این تابلو فرشها، خریداران عزیز می توانند با انتخاب تابلو فرش دستباف مورد نظر و قرار دادن آن در سبد خرید و طی کردن مراحل خرید و نهایی کردن آن در وب سایت در کوتاهترین زمان ممکن اقدام نمایند. پس از نهایی شدن خرید و دریافت تاییدیه خرید، تابلو فرس خریداری شده به آدرس اعلامی از طریق پست در سرتاسر کشور ارسال خواهد شد.

ب- تابلو فرشهای  فاخر مجیدی

تابلو فرشهای قرار داده شده در این قسمت صرفا تابلو فرشهای فاخر تولیدی استاد محمد مجیدی است که در کارگاه متمرکز ایشان و زیر نظر خود ایشان طراحی، رنگرزی، بافت و تولید می گردند. طرحها و مدلهای انتخابی ایشان برای تابلو فرش دستباف بیشتر متمرکز بر جنبه هنری اثر بوده و استاد مجیدی تلاش دارد تا آثار  ارزشمند نقاشان و هنرمندان معروف جهان را با حفظ تمام زوایای هنری در قالب تابلو فرش دستباف خلق کنند تا اثر تولید شد جلوه ای از همان اثر و مدل باشد .

تابلو فرشهای  تولید مختص  استاد مجیدی در منوی وب سایت و با عنوان " گالری تابلو فرشهای فاخر مجیدی" قابل مشاهده است. همچین این تابلو فرشها در قسمت طبقه بندی موضوعی تابلو فرش های دستباف در زیر اسلاید بزرگ وب سایت با عنوان گالری تابلو فرش های فاخر مجیدی قابل دسترسی است.

بر همین اساس برای خرید و سفارش  قطعی تابلو فرشهای فاخر  استاد مجیدی لازم است با تیم ایشان و یا خود وی با اطلاعات تماسی که در وب سایت موجود است (قسمت ارتباط با ما) تماس گرفته شود.

نظرات