تابلو فرش مجیدی

بازدید: 1226

چو یزدان بگسترد فرش جلالت                تو اندر جهان فرش نیکی بگستر

 درباره ما:

  تولیدی تابلو فرش مجیدی با بیش از 35 سال تجربه و فعالیت در طراحی وتولید تابلو فرش دستبافت بعنوان یکی از تولید کنندگان برتر تابلو فرشهای دستبافت بشمار می رود که مفتخر به  تولید و عرضه انواع تابلوفرشهای هنری و فاخر برای دوستداران و علاقمندان هنر تابلو فرش ایران در داخل و خارج از کشوردر طی این سالها شده است.

هم اکنون تولیدی تابلو فرش مجیدی  دارای کارگاهی متمرکز در شهر سردرود،معروف به پایتخت تابلو فرش جهان، در نزدیکی تبریز   می باشد  که کلیه فعالیتها و اقدامات منتهی به تولید تابلو فرش دستبافت از طراحی مدلهای بافت، رنگرزی و بافت تابلو فرشها در کارگاه تولیدی تابلو فرش مجیدی زیر نظر مستقیم استاد محمد مجیدی انجام می شود و اکثر تابلو فرشهای فاخر این مجموعه تاکنون مورد تحسین همه هنر دوستان و خبرگان و کارشناسان فرش و تابلو فرش دستبافت بوده است. 

تابلو فرش مجیدی افتخار دارد که همواره بر آن بوده است تا با کیفیت ترین و هنری ترین تابلو فرشهای هنری دستبافت را به هنر دوستان در اقصی نقاط کشور و خارج از کشور ارائه کند.

نوآوری در طراحی مدلهای تابلو فرش دستبافت در راستای بالابردن ارزش هنری تابلو فرشهای تولیدی، رنگرزی اصولی  و نیز تلاش برای تولید تابلو فرشهایی با کیفیت بالا و زیبا که همواره رضایت  خریداران محصولات تولیدی تابلو فرش مجیدی را بهمراه داشته باشد در سر لوحه برنامه و فعالیتهای تابلو فرش مجیدی قرار دارد.

با الهام از این سخن سهراب سپهری، نقاش و شاعر نامدار ایرانی که " هنوز روی دیوارهای دنیا برای تابلو  جا هست" تابلو فرش مجیدی نیز اعتقاد دارد که هنوز هم بر روی دیوارهای  خانه ها،کاشانه ها، سرها و گالری ها در اقصی نقاط دنیا جا برای تابلو فرشهای دستبافت فاخر و  نفیس هست که در آنها محصولات محصولات پر نقش و نگار و بدیع  تولید کنندگان و  هنرمندان شهر سردرود  با مضامین و کیفیت عالی  در  داخل قابی خود نمایی کرده و چشم نواز بینندگان وزیبا پسندان باشند.

تابلو فرش مجیدی همواره بدنبال تولید و توسعه  تابلو فرش های دستبافت هنری و ایجاد اشتغالزایی  و اعتلای این هنر در سطح کشور و بین الملل می باشد و همواره مشتاق همکاری و گفتگو با اهل فن ، متخصصین و کارشناسان و مراکز دانشگاهی در اقصی نقاط کشور در راستای تولید آثاری فاخر و کیفی جهت جلوه گری در گالری ها و دیدگان هنر دوستان در محل زندگی و کار می باشد.

نظرات